منوهای نصب در پنل مدیریت

قوانین و مقررات

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح می دهد که چگونه شرکت ها اطلاعات کاربران و بازدیدکنندگان سایت را جمع آوری و آنها را حفظ می کنند. برخی از وب سایت ها به بازدیدکنندگان خود اجازه می دهند تا در سایت ثبت نام کنند و اطلاعات شخصی خود را وارد کنند. چرا که ممکن است در سایت دوره های آموزشی برگزار شود که لزوم شرکت در آنها، ثبت نام در سایت است. حال که کاربران اطلاعات خود را وارد کردند، مدیران سایت ملزم به حفظ حریم شخصی هستند.

سیاست حفظ حریم خصوصی اطلاعات را در دو دسته قرار می دهد که عبارتند از:

 1. اطلاعات مربوط به استفاده کاربران از خدمات و محصولات سایت
 2. اطلاعات مربوط به دوره های آموزشی

زمانی که خط مشی رازداری با استفاده از اصطلاح عمومی «اطلاعات» ذکر می شود، به این معناست که تمامی اطلاعات کاربران در قسمتی از سایت بایگانی می شود که تنها مدیرسایت می تواند آنها بررسی کند و در سایت منتشر نمی شود. در تعریف دقیق از سیاست حفظ حریم خصوصی می توان گفت، سایت با ارائه خدمات و دوره های آموزشی، اقدام به جمع آوری اطلاعات بازدیدکنندگان می کند. اما از افشای آنها خودداری می نماید.

 • رویکردهای مختلف سیاست حفظ حریم خصوصی

 

 1. نحوه جمع آوری اطلاعات خصوصی کاربران

معمولا کاربران بدون افشا و یا ذکر اطلاعات شخصی خود می توانند وارد سایت ها شوند و محتوای آنها را مطالعه نمایند. سایت ها نیز به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده ها تلاش می کنند تا با فراهم کردن زمینه حضور آنها، خط مشی رازداری را در پیش بگیرند.

زمانی که از کاربران خواسته می شود تا نظر خود را در مورد خدمات ویژه یا محصولات ارائه دهند، ضمن ارائه اطلاعات تماس، باید فیلد (جای خالی ) مربوط را نیز تکمیل نمایند. این اطلاعات به منظور انتشار نظریات مشتریان دریافت و در نزد مدیر سایت نگهداری می شود.

برای ارائه برخی خدمات سایت نیاز است تا کاربرد یک حساب کاربری ثبت نماید. در اینجا کاربران باید میزانی از اطلاعات خود را وارد کنند. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل، ایمیل شرکت، شماره تلفن و آدرس محل کار، بازدیدکننده با ارائه این اطلاعات
به مدیر سایت اجازه می دهد تا در زمان ارائه خدمات جدید و یا برگزاری دوره های آموزشی جدید، آنان را آگاه سازد. تایید اطلاعات و عضویت در سایت، کاربران را برای شرکت در دوره های آموزشی و یا دریافت خدمات سایت قادر می سازد.

با دریافت اطلاعات کاربران، مدیریت آنها را از بهبود محتوا، به روزرسانی سایت و…آگاه می سازد. همچنین محصولات جدید که برای فروش در سایت قرار می گیرند، به اطلاع کاربران سایت می رسد تا اگر تمایل به خرید دارند، وارد حساب کاربری خود شوند. در صورتی که کاربران تمایلی برای دریافت پیام های مکرر نداشته باشند، می توانند با فعال کردن گزینه لغو اشتراک، دریافت پیام ها را متوقف نمایند.

زمانی که کاربران وارد سایت می شوند می توان از طریق اطلاعات شخصی، از سطح رضایتمندی آنها اطلاعات مفیدی را بدست آورد. برای مثال دوره های آموزشی که ارائه می شود، میزان توانمندی مدرسان مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. کاربران می توانند به راحتی نظر خود را در رابطه با دوره های آموزشی و همچنین نحوه ارائه آموزش ها بیان کنند. اطلاعاتی که از سوی کاربران وارد سایت می شود توسط مدیران کنترل می شود.

 1. جمع آوری اطلاعات و استفاده از آنها

گاهی ممکن است برخی سایت ها به طور خودکار اقدام به جمع آوری اطلاعات کاربران و تجزیه و تحلیل آنها نمایند. این امر به منظور استفاده کاربران از خدمات و دوره های آموزشی سایت صورت می گیرد. هر سایت برای بررسی ویژگی ها و موفقیت های خود روش های متعددی را در پیش می گیرد. برای مثال برخی به حجم ترافیک سایت، تعداد بازدیدکننده، نوع و زمان معاملاتی که در سایت انجام می شود، نوع مرورگر، زبان مرورگر، آدرس IP، سیستم عامل و آمار اطلاعات در مورد نحوه استفاده از خدمات و دوره های مختلف سایت، از جمله روش بررسی سایت است.

ما تلاش می کنیم تا به جمع آوری، پیگیری و تجزیه و تحلیل اطلاعاتی بپردازیم که شما را در درک بهتر از خدمات و همچنین یادگیری آموزش ها کمک کند. اطلاعات به صورت فشرده دریافت می شود و گاهی از اطلاعات غیر شخصی نیز استفاده می شود.

گاهی ممکن است مدرسان اطلاعات مهم غیر شخصی را در ارتباط با دوره های آموزشی جمع آوری کنند. این اطلاعات ممکن است محدود به تعامل مدرسان و سایر کاربران و نظرات آنها در رابطه با آموزش ها باشد. در صورتی که کاربران تمایلی برای ادامه ارتباط با مدرسان نداشته باشند می توانند سایت را ترک نمایند. مسئولیت مدیریت ارتباط و تصمیم گیری با مدرس خواهد بود.

 • فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات

برخی سایت ها ممکن است خدمات عالی و باکیفیتی به بازدیدکنندگان ارائه و تجربیات و دانسته های خود را بدون محدودیت و کم و کاست در اختیار آنان قرار دهند. این سایت ها اطلاعات شخصی یا عمومی کاربران را دریافت می کنند تا بتوانند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهند. قانونی که در رابطه با تمامی سایت صدق می کند، پیروی از خط مشی رازداری و حفظ حریم شخصی کاربران است. اطلاعات عمومی و شخصی کاربران باید بصورت محرمانه حفظ شود.

 1. نگهداری داده ها

حفظ اطلاعات سایت و داده های شخصی کاربران یکی از مسئولیت های مدیران سایت ها است. مدیران سایت به عنوان نماینده کاربران محسوب می شوند که باید تمامی تلاش خود را برای حفظ اطلاعات آنان نمایند. استفاده از اطلاعات شخصی در صورت لزوم و با رعایت الزامات قانونی انجام می شود. حل اختلافات، اجرای توافقنامه های مدیران با کاربران و یا دوره های مورد نیاز در محدوده حوزه های قضایی قابل اجراست.

 1. به روز رسانی، اصلاح و حذف اطلاعات شخصی

زمانی که مدیران سایت احساس کنند اطلاعاتی که در اختیار کاربران قرار داده اند، نادرست است، می توانید برای اصلاح آنها اقدام کنید. از سوی دیگر باید برای کاربران نیز این قابلیت وجود داشته باشد تا بتوانند اطلاعات شخصی خود را حذف و یا اصلاح نمایند. کاربران
با دادن شماره تماس و آدرس ایمیل، می توانند با مدیریت ارتباط برقرار نمایند. تغییر اطلاعات بصورت دوره ای انجام می شود. بنابراین دادن شماره تماس به مدیریت الزامی است. کاربران نیاز دارند تا مرتب با مدرسان ارتباط برقرار نمایند و یا خواست ها و پیامهای
خود را به آنها ارسال نمایند. گاهی تغییر و اصلاح اطلاعات بسادگی قابل انجام نیست و تنها از طریق تماس تلفنی و یا الکترونیکی صورت می گیرد.

 1. امنیت

امنیت اطلاعات شخصی کاربران برای مدیریت سایت مهم است. به منظور محافظت از اطلاعات شخصی باید از تکنیک های خاصی استفاده شود و تا اطلاعات شناسایی افراد در اختیار هکرها قرار نگیرد. از این اقدامات منطقی زیادی طراحی شده که به کمک آنها می توان از اطلاعات شخصی قابل شناسایی افراد را در مقابل دسترسی غیرمجاز، افشا، تغییر و یا تخریب محافظت می کند.

از جمله اقدام برای رمزنگاری اطلاعات، حفاظت از رمز عبور، فایروال ها، محدودیت های داخلی و سایر اقدامات امنیتی برای کمک به جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به اطلاعات شناسایی شخصی کاربران از جمله روش هایی است که باید توسط مدیران سایت ها رعایت شود. از سوی دیگر توصیه می شود که کاربران رمز عبور و گذرواژه خود را در نزد دیگران افشا نکنند.

با این وجود نمی توان تضمین کرد که افراد فریبکار با شکستن رمزها و کدها از اطلاعات شخصی کاربران برای مقاصد غیراخلاقی خود استفاده کنند. بنابراین کاربران باید آگاهانه اطلاعات شخصی خود را در سایت ها ثبت کنند. همچنین برای انتشار برخی اطلاعات باید از
آنها درخواست نمود و اگر برای این کار داوطلب باشند قسمت مشخصی از اطلاعات آنها در اختیار سایرین قرار بگیرد.

 1. لینک به سایر وب سایت ها

یکی از اقدامات مدیران سایت ها، استفاده از پیوند لینک به سایر وب سایت ها است. در این زمینه ممکن است برخی از کاربران نگران باشند که اطلاعات آنها به سایر سایت ها منتقل شود و یا اشخاص وابسته به سایت دیگر، از اطلاعات آنها استفاده کند. در این رابطه باید گفت پیوند لینک هیچ مشکلی را برای اطلاعات شخصی کاربران ایجاد نمی کند.

 1. تماس با مدیریت سایت

مدیریت سایت از تمامی نظریات یا انتقادات کاربران در رابطه با سیاست حفظ حریم خصوصی استقبال می کند.

 

 • شرایط استفاده از سیاست حفظ حریم خصوصی
 1. معرفی

توافقنامه ای که میان چندین شرکت منعقد می شود با شرایط و ضوابط خاصی صورت می گیرد و در آن اطلاعاتی در رابطه با محصولات و خدمات و اطلاعات شخصی مدیران ثبت می شود. در این رابطه تمامی شرکت ها متعهد به حفظ شرایط قرارداد هستند. در رابطه با کاربران نیز وضعیت به همین منوال است. زمانی که کاربران موافقت می کند که اطلاعات خود را در اختیار شرکت ها قرار دهند وارد سایت آنها شده و با کلیک کردن بر روی دکمه «ثبت نام»، شرایط قرارداد را می پذیرند. در صورت عدم موافقت می توان بر روی دکمه «لغو» کلیک نمود.

در این صورت دیگر نمی توان از شرایط و محصولات شرکت که در اختیار اعضا قرار می گیرد، استفاده نمود چرا که توافق به صورت دو طرفه بوده و با ارائه اطلاعات می توان از خدمات شرکت بهره مند شد. پذیرش قواعد و مقررات شرکت با بهره مندی از خدمات شرکت همراه است و لغو آن به معنای محرومیت است. زمانی که کاربران شرایط را می پذیرند، قواعد تغییر نمی کند و شرکت در محدوده شرایط تعیین شده عمل می کند.

 1. شرایط

هر گونه اطلاعات شخصی برای استفاده کاربران از محصولات ارایه شده و یا در سایت، منوط به سیاست حفظ حریم خصوصی است. به این معنا که مدیر سایت در محدودیت مسئولیت خود شرایطی را تعیین می کند. کاربران با پذیرش شرایط، اطلاعات خود را در سایت قرار می دهند.

 1. عمومی

گاهی دوره های آموزشی که در درون سایت قرار می گیرد، طیف وسیعی از مردم را در بر می گیرد. هدف از این کار، در گیر کردن حجم وسیعی از کاربران است . برای مثال ارائه یک مقاله آموزشی برای دانش آموزان، دانشجویان، پیمانکاران، مدرسان و …. می تواند آنها
را برای عضویت در سایت ترغیب نماید. در این صورت خدمات باید بدون محدویت و میزبانی دوره های مختلف آموزشی صورت بگیرد.

تجدید شرایط عمومی با صلاحدید مدیر صورت می گیرد که قبل از آن باید بر روی سایت قرار بگیرد تا کاربران نظرات خود را در رابطه با آن بیان کنند. تغییرات پس از ۳۰ روز انجام و ارسال می شود. استفاده مداوم کاربران از محصولات شرکت به این معناست که آنها قوانین
شرکت را پذیرفته اند.

زمانی که کاربران برای خرید محصولات با وب سایت توافق می کنند و هزینه کالا و مالیات آن را پرداخت می کنند، اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد می کنند. در این صورت مدیریت سایت مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات کارت اعتباری مشتریان را بر عهده دارد و به هیچ
عنوان مجاز به تکثیر این اطلاعات نیست. علاوه بر این مدیریت باید تمامی روش های حفاظتی و امنیتی را به کار بندد تا این اطلاعات توسط شخص ثالث مورد سوء استفاده قرار نگیرد.

یک روش دیگر برای توافق میان وب سایت و کاربران ، غیر از ورود اطلاعات مربوط به کارت بانکی است و هزینه ها از سایر روش ها جمع آوری می شود. برای مثال استخدام مشاور حقوقی، ایجاد آژانس های جمع آوری … از جمله راه های جمع آوری هزینه های سایت است که به کاربران ارائه می شود. در صورت عدم پرداخت این هزینه ها، شرکت دسترسی کاربران را برای خدمات مسدود می کند.

دسترسی و استفاده کاربران از محصولات و سایر خدمات در انطباق با تمامی قوانین و مقررات است. در اینجا سیاست حفظ حریم شخصی بدون محدودیت، با توجه با قانون مربوط به کپی رایت و حق استفاده از مالکیت معنوی صورت می گیرد. در رابطه با استفاده کاربران از محصولات و خدمات سایت، نباید اطلاعات نادرست در اختیار کاربران قرار بگیرد. به این معنا که مدیریت سایت نباید در زمینه کپی، توزیع، تغییر، مهندسی معکوس، محو کردن، برچسب زدن، هک، بهره برداری از سایتهای دیگر؛ قاب و یا جاسازی سایت و یا محصولات، جعل هویت شخص یا دسترسی غیر مجاز به حساب شخص دیگری، معرفی هر گونه ویروس، کرم، نرم افزارهای جاسوسی و یا نحوه پیدا کردن کدهای کامپیوتری، فعالیت نماید. همچنین ربودن یا سوء استفاده از هر سخت افزار، نرم افزار و یا تجهیزات مخابراتی، و یا هر جنبه دیگری از محصولات و یا بهره برداری از سایت؛ ضایعات، عنکبوت، استفاده از یک ربات یا ابزار دیگری که موجب خسارت به سایر سایت ها شود، ممنوع است.

 1. سلب مسئولیت عمومی

سایت ها می توانند به عنوان یک آموزشکده برای مدرسان و کارآموزان باشند. در این زمینه سایت هیچ مسئولیتی برای فعل و انفعالات میان مدرسان و کارآموزان نخواهد داشت. به این معنا که سایت رابطه این دو قشر را ممکن می سازد اما در رابطه با اختلافات، صدمات، تلفات و یا هر نوع آسیبی که در نتیجه این امر به مدرسان یا کارآموز وارد شود، مسئولیتی نخواهد داشت و آنها خود موظفند تا با رعایت قوانین، احتیاط لازم را به کار بندند.

در هر سایت قبل از ثبت نام کارآموز و مدرس به طور دقیق بیان شده که تمامی دقت و اطمینان خود را برای ارائه اطلاعات به کار ببندند. همچنین از متقاضیان درخواست می شود تا در هنگام ورود با صداقت کامل خود را برای حضور در دوره های آموزشی، آماده کنند. از ارسال مطالب توهین آمیز، زشت و یا غیرمجاز خودداری نمایند. در صورتی که یکی از متقاضیان از این شرایط تخطی کند، شرکت هیچ مسئولیتی در قبال محتواهای غیرمجاز آنان نخواهد داشت و البته می تواند براساس قانون آنها در تحت پیگرد قرار دهد.

هر سایت تنها در محدوده فعالیت خود مسئولیت دارد. زمانی درون سایت لینک هایی از سایت های دیگری وارد می شود که قصد تبلیغات داشته و یا می خواهند کارآموزان را برای ورود به سایت خود ترغیب و هدایت کنند، نه تنها سایت کار آنها را تایید نمی کند، بلکه هیچ مسئولیتی نیز در قبال تخلف آنان ندارد. هر سایت تنها در حوزه خود مسئول است و موظف است تا اطلاعات کاربران در حیطه سایت خود را حفظ کند.

 1. رفتار

ممکن است سایت تنها خدماتی را به مشتریان و کاربران خود ارائه دهد که با آنها به توافق رسیده باشد. در این صورت سایت نیز در همین محدوده مسئول و موظف است آنچه را که در قوانین و مقررات مربوط به استفاده از محصولات تعهد نموده، برای کاربران فراهم نماید. در این بین کاربران نمی توانند آنچه در توافق شرح داده نشده، طلب کنند و یا شرکت را ملزم به ارائه محصولات یا خدماتی غیر از آن نمایند.

 1. تعهدات مشخص از مدرسان

در صورتی که مدرسان با پذیرش شرایط و ضوابط سایت، اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی می کنند باید:

 • شرکت یا سایت ابتدا صلاحیت و توانمندی وی را احراز نماید.
 • ابتدا کاربران سایت را بازدید و فرم مربوطه را تکمیل می کنند. در هنگام ثبت نام سایت موظف است تا نام م، دوره آموزشی، صلاحیت وی و هزینه دوره را به کاربران گزارش دهد.
 • زمانی که کاربران از شرایط آگاه شوند، خود مسئولیت دوره آموزشی را بر عهده دارند. به این معنا که با رضایت خود در دوره شرکت می کنند.
 • حق تکثیر، انتشار، نمایش عمومی، ترویج، بهره برداری غیرمجاز از کلاس ها، بهره برداری و سوء استفاده از مطالب ارائه شده در دوره و … همگی بر عهده کاربران است که در صورت تخلف باید پاسخگو باشند.
 • وب سایت و شرکت واسطه موظف است تا مدارک مربوط به مهارت های مدرسان را بررسی و از لحاظ صحت و سقم آنها اطلاعات لازم را کسب نماید.
 • سایت نباید مطالب و محتواهای توهین آمیز، نژادپرستانه، جنسی، پورنوگرافی، نادرست، گمراه کننده، متخلف، محتوای توهین آمیز یا افترا آمیز ارسال نماید.
 • وب سایت می تواند هر نوع محصولی که با تدریس و دروه های آموزشی در ارتباط است را به کارآموزان عرضه نماید.
 • برخی فعالیت ها نیز به مجوز و یا هزینه های حق امتیاز ندارد. بنابراین برای بهبود عملکرد وب سایت می توانید از آنها استفاده کنید. برای مثال پخش موسیقی از جمله مواردی که نیازبه مجوز ندارد و کاربران از آن استقبال می کنند.
 • اگر قصد تغییر، کپی و یا توزیع محتوای سایت را داشته باشید، باید از مدرسان موافقتنامه دریافت کنید.
 • وب سایت موظف است تا شرایط لازم برای برگزاری دوره ها و ارائه خدمات از سوی مدرسان را برقرار کند.
 • وب سایت موظف است تا به سوالات کاربران پاسخ دهد و از نحوه ارائه خدمات و انطباق آموزش ها با استاندارهای صنعت و آموزش اطمینان حاصل نمایند.
 • کاربران ، خود می توانند در رابطه با کیفیت آموزش ها اظهار نظر کنند.
 1. اخذ تعهد از دانش آموزان با استفاده از سایت

در صورتی که شما به عنوان یک کاربر یا دانشجو به دنبال دوره های آموزشی هستید، باید شرایط و ضوابط زیر را رعایت کنید:

 • قبل از استفاده از سایت و ثبت نام برای دوره ها باید اطلاعات را بطور کامل مطالعه کنید. قیمت های هر دوره از سوی مدیریت سایت بیان می شود.
 • در صورت دریافت هرزنامه، تبلیغات ناخواسته و یا محتواهای غیر مجاز می توان مشکلات خود را با سایت درمیان بگذارید.
 • از ارسال محتوای نامناسب، توهین آمیز، نژادپرستانه، نفرت، جنسی، پورنوگرافی، نادرست، گمراه کننده، متخلف، خودداری نمایید.
 • اگر قصد بازتوزیع، انتشار محتوا، برقراری ارتباط با عموم در زمینه دوره های آموزشی،بهره برداری از مطالب شرکت، محصولات یا دوره های آموزشی را داشته باشید، تنها با اجازه مدرسان می توانید این کار را انجام دهید.
 • شما مجاز به انتشار اطلاعات شخصی استاد خود نخواهید بود. در صورت انتشار مسئولیت آن با شما خواهد بود. اطلاعات استاد در نزد شما امانت است که باید از آن مراقبت کنید.
 1. ثبت نام

برای استفاده از برخی محصولات به ثبت نام نیاز است. بنابراین باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و رمز عبور و نام کاربری خود را ایجاد نمایید. هنگام ثبت نام، دادن اطلاعات شما به مدیریت کمک می کند تا مشتریان خود را بهتر بشناسد و در نتیجه خدمات خود را به نحو
بهتری ارائه نماید. در این صورت شما خود مسئولیت حفظ نام کاربری و رمز عبور را دارید که نباید آن را در اختیار کسی قرار دهید. به محض اینکه احساس کردید اطلاعات شما از سوی کسی مورد سوء استفاده قرار گرفته است، می توانید مراتب را به شرکت اطلاع دهید.

در هر صورت امکان انتقال حساب کاربری شما به اشخاص ثالث ممکن نیست. همانطور که شما مجاز به استفاده از حساب کاربری دیگران نیستید. اگر بدون اجازه وارد حساب کاربری یکی دیگر از اعضا شوید، خود مسئولیت آن را بر عهده دارید و باید پاسخگو باشید.

 1. گارانتی بازگشت دوره
 • اگر به عنوان یادگیرنده از دوره‌ای ناراضی باشید و در طی مدت یک هفته از تاریخ پرداخت برای دسترسی به آن دوره، برای عودت وجه پرداختی برای آن دوره درخواست دهید، چنانچه شرایط خاص مندرج در زیر را برآورده کند، تمامی وجه پرداختی شما برای آن دوره را به شما عودت داده خواهد شد. در صورتی که این شرایط وجود نداشته باشد، از عودت وجه پرداختی شما معذور هستیم.
 • شرایط درخواست عودت وجه از این قرار است: (۱) بیشتر از ۳۰٪ طول دوره را تماشا یا دانلود نکرده باشید. (۲) پس از درخواست عودت وجه، اقدام به تماشا یا دانلود دوره نکرده باشید. (۳) دلیل شما برای درخواست عودت وجه، موجه باشد (مثلا مغایرت طول دوره یا محتوای آن با چیزی که پیش از خرید اعلام شده). تشخیص موجه بودن دلیل درخواست شما تنها با پی دمی است.
 • لطفا در نظر داشته باشید که اگر تنها بر اساس صلاحدید و تشخیص خودمان به این باور برسیم که شما از سیاست عودت وجه ما سوءاستفاده می‌کنید، این حق را برای خودمان محفوظ می‌داریم که حساب کاربری شما را معلق یا مسدود یا ملغی کنیم و استفاده کنونی یا آتی شما از خدمات و محصولات سایت را محدود یا مسدود کنیم، بدون آنکه دینی برایمان ایجاد شود.
 • پس از دریافت درخواست شما برای عودت وجه، طی ۲۴ ساعت کاری با شما از طریق ایمیل یا تلفن برای بررسی علت درخواست تماس گرفته می‌شود. در صورتی که درخواست شما شرایط لازم را داشته باشد و مورد تایید قرار بگیرد، طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری درخواست شما توسط تیم فنی پی دمی بررسی شده و مجوز شما برای استفاده از آن محتوا لغو می‌شود و محتوای خریداری‌شده که وجه آن عودت داده خواهد شد، از حساب شما حذف می‌گردد.
 • بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری پس از مرحله قبلی ، وجه شما را عودت خواهیم داد.
 • برای درخواست عودت وجه، از طریق بخش تماس با ما اقدام کنید.

 

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی:

اپلیکیشن ها:

1395 - استفاده از مطالب سایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به پارس آکادمی می باشد.