منوهای نصب در پنل مدیریت

می‌خواهم مدرس شوم

آنچه را بیش از همه بلدی (در آن مهارت داری) به دیگران بیاموز

استادان عزیز شما می توانید ویدئو های آموزشی خودتان را در هر ساعت از شبانه روز که تمایل دارید بسازید و به کمک سایت پیدمی مهارت های خود را در اختیار عموم مردم در سراسر کشور قرار دهید.

کسب درآمد کن و معروف شو

با تدریس در پارس آکادمی می توانید برند شخصی خودتان را به صورت رایگان تبلیغ کنید و شیوه تدریس منحصر به فرد خودتان را به علاقمندان سراسر کشور معرفی کنید. به همین راحتی پولدار می شوید.

چطور ممکن است؟

پارس آکادمی یک پلتفرم آموزشی است که با مشارکت اساتید و صاحبان مهارت های کاربردی به برگزاری دوره های آنلاین برای عموم مردم می پردازد. شما می توانید هرآنچه را که ارزش آموزش دارد ، یاد بگیرید و به دیگران هم یاد بدهید. به این ترتیب منبع درآمدی برای خودتان فراهم کنید. دوره مورد علاقه‌تان را بیابید و همین امروز برای تدریس ثبت نام کنید. به این ترتیب هرآنچه که در آن مهارت دارید را با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن به دیگران بیاموزید.

هرکس رویایی دارد(معروف شدن، پولدارشدن و…)

شما استادان محترم می توانید با ارایه دوره های آموزشی با کیفیت و مطابق استاندارد های آموزشی مهارت های خودتان را به دانش پژوهان و علاقمندان سراسر کشور معرفی کرده و تعداد شاگردانتان را چند برابر کنید.

دوره‌ات را در پارس آکادمی تدریس کن

یک بار دوره آموزشی خود را بساز و بر روی سایت پیدمی قرار بده به این ترتیب می توانید بارها دوره خود را به فروش برسانید و از مزایای بازاریابی آنلاین آن بهره ببرید.

امکانات پارس آکادمی برای شما، استاد محترم

برند سازی شخصی

موفقیت‌ها و مهارت‌هایت را با دانشجویانت در سراسر کشور به اشتراک بگذار و برای خودت برند شخصی ایجاد کن و معروف شو

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته، سوالی دارین مطرح کنید، ما در کلیه مراحل ایجاد دوره در کنارشماییم و در اولین فرصت جواب تمام سوالاتتان را می‌دهیم.

یک بار تدریس و درآمد همیشگی

یک بار دوره آموزشی خود را تولید کن و در پارس آکادمی به اشتراک بگذار و سال‌ها از آن کسب درآمد کن

کاربری آسان

استفاده راحت از سایت و آپلود آسان دوره‌ها، ظرف مدت چند دقیقه و بدون اتلاف وقت دوره ات رو در سایت پارس آکادمی ایجاد کن‌

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی:

اپلیکیشن ها:

1395 - استفاده از مطالب سایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به پارس آکادمی می باشد.