منوهای نصب در پنل مدیریت

درباره ما

درباره پیدمی

درس و کتاب مدت هاست که به تنهایی قادر نیست مهارت های زندگی به ما بیاموزه و همه ما می دونیم که بعد از درس و دانشگاه تازه باید عزم خودمون رو جزم کنیم و برای وارد شدن به بازار کار مهارت های کاربردی یاد بگیریم.

هیچ کارآفرینی از پشت نیمکت های مدرسه و دانشگاه به درآمدزایی نرسیده. مدت کلاس درس و یادگیری های آکادمیک محدوده اما ما همه عمربه یادگیری نیاز داریم.

مهارت آموزی نیاز هر روزه ماست و سن خاصی نداره. هیچ کس نیست که بتونه ادعا کنه از آموختن بی نیاز شده .

تنها کسایی تو بازار کار و زندگی روزمره می تونن از بقیه پیشی بگیرن که مهارت های لازم رو داشته باشن و  هر روز سعی کنن خودشون را با آخرین یافته های بشری به روز کنن.

ما زمانی می تونیم شغلی که هم دوستش داریم و هم از انجامش لذت میبریم و هم درآمد مناسب دارد، داشته باشیم که در کنار تلاش و پشتکار خودمان، مهارت ها رو ارتقا بدیم.

شما برای اینکه کار شخصی خودتون رو داشته باشید باید آستین ها را بالا بزنید و مهارت های مختلفی را یاد بگیرید. یه مدیر خوب باید از روند کلی همه مراحل یک کار مطلع باشه. حتی برای استخدام شدن اونچه شما رو از بقیه داوطلب های یه شغل متمایز می کنه دانسته های شماست.

مهارت آموزی وتخصص گرایی به جای مدرک گرایی بخشی از هدف ماست و برای دستیابی به آن گردهم آمدیم.

تجارب متعددی که تیم آموزشی ما در امر آموزش داشته و آشنایی با دشواری های تدریس ما را برآن داشته که یک شیوه ساده و موثر برای یادگیری و یاد دهی طراحی کنیم، یاد گرفتن و یاد دادن برای زندگی بهتر دغدغه اصلی ماست به همین دلیل پیدمی را راه انداختیم.

یاد بگیریم و یاد بدهیم برای زندگی بهتر

پیدمی چیست؟

پارس آکادمی  یک پلت فرم آموزشی مبتنی بر ویدیوئه که بستری برای تولید و عرضه دوره های آموزشی رایگان و غیر رایگان تولید شده استادان رو ارایه می ده.

با پیدمی می تونید هرآنچه را که فکرش رو می کنید، یاد بگیرید و به دیگران هم یاد بدید. به این شکل منبع درآمد جدیدی در اختیار داشته باشید.

دوره های آموزشی را به شکل دلخواه تان  تکمیل کنید

یکی از دشواری های نظام آموزشی اینه که برای همه افراد با توانایی های مختلف یک شیوه تدریس اجرا می شه که ممکن برای همه موثر نباشه ما در پیدمی تلاش کردیم دوره ها رو برای شما و بر اساس توانمندی ها و نیاز هاتون آماده کنیم هرطور که بهتر یاد می گیرید در دوره ها شرکت کنید. هر چند بار که لازم می دونید در دوره ها شرکت کنید و سوالاتتون رو از استاد بپرسید. استادان هرچند بار که شما بخواهید در هر زمان که آماده هستید مفاهیم را تکرار می کنن. اولویت ما شمایید شیوه دلخواه خودتون را برای فراگیری هر درس بکار ببرید.

یادگیری تلفیقی

مطالعات نشان داده مدل تلفیقی یادگیری باعث افزایش تعامل دانش جویان، مشارکت و بهبود عملکرد آن ها می شه. به همین دلیل ما از ویدئو،صوت، تصویر و سایر امکانات به صورت تلفیقی برای انتقال بهتر مفاهیم به شمااستفاده می کنیم.

بهترین استادان رو به خانه ببرید

عزیزان با استعداد و علاقمند در شهرهای مختلف که ممکنه به استادان بزرگ دسترسی نداشته باشید دیگه نیازی نیست نگران دوری مسیر، در دسترس نبودن استاد دلخواهتون و یا حتی کمبود وقت باشید، شما می تونید هر زمان و هر مکانی که بخواهید استادان خبره را درکنارتون داشته باشید و از مهارت های آن ها نهایت بهره رو ببرید.

گواهی نامه

برای عزیزانی که گواهینامه براشون مهم هست درصورت تمایل گواهی نامه اتمام دوره ارایه می شه. به این ترتیب طعم شیرین رسیدن به اهدافتون را به همراه یادگیری مهارت های موردنظرتون باهم تجربه کنید.

مخاطبان پیدمی چه کسانی هستند؟

تمامی افرادی که علاقمند به یادگیری مطالب جدید هستن و یا معتقدن مهارتی برای آموزش دادن دارن می تونن از پی دمی استفاده کنن.

فضای تعاملی برای درک بهتر مفاهیم

در بسیاری موارد، ما با ارائه آزمون ها به یک یادگیرنده کمک می کنیم  وضعیت خودش رو مشخص کنه و در صورت نیاز با مطالعه دوباره مطالب تلاش کنه تا درآن موضوع دشوار توانمند بشه.

فضای پرسش و پاسخ این امکان رو فراهم می کنه که با استادتون و سایر دانشجو ها تعامل داشته باشید و مباحث رو بهتر درک کنید.

درآمد زایی برای استادان

با آوردن آموزش همگانی و مهارت آموزی به دنیای فضای مجازی و گسترش آن به استادان این امکان را می دهیم که حداکثر استفاده رو از این فضا ببرن و آموزش خودشون رو به سراسر کشور ارائه بدن.از همه ایران و حتی کشورهای فارسی زبان دانشجو داشته باشن.

ارزیابی شخصی

درآزمون هایی که توسط استادتان طراحی شده به صورت آنلاین شرکت کنین و میزان پیشرفت و تغییرات خودتون رو بسنجید. درصورتی که مهارت های کافی داشته باشید می تونید رزومه خودتون رو ارتقا بدید.

دوره مورد علاقه تان را پیدا کنید و همین امروز ثبت نام کنید

دوره آموزشی دلخواهتان را از میان چندین دوره انتخاب کنید. دوره های آموزشی بدون محدودیت در اختیار عموم قرار می گیرد و امکانات خوبی هم برای شما در نظر گرفته ایم.

تماس با پارس آکادمی

آدرس

تهران، پاسداران، خیابان گل نبی، برج زمرد، طبقه ۹

گفتگوی آنلاین

ورود به صفحه گفتگوی آنلاین

آدرس ایمیل

info@pdemy.com

شماره های تماس

۲۱-۲۹۷۰۰۱۷۰ و ۲۹۸۰۰-۰۲۱

  • فرم تماس باما
  • ارتباط با ما

    شبکه های اجتماعی:

    اپلیکیشن ها:

    1395 - استفاده از مطالب سایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به پارس آکادمی می باشد.